Najlepsze oferty - Rower górski SPECIALIZED EPIC FSR EXPERT CARBON WORLD CUP 2017, 90317-3004-ct

chwilowy brak towaru

  • Producent: SPECIALIZED
  • Kategoria: Pozostałe rowery

Nie ma nad czym się rozwodzić - wersja World Cup modelu Epic FSR Expert Carbon służy po prostu do ścigania się. W porównaniu ze "typowym" Epicem wersja World Cup otrzymała krótsze rury i dolne widełki tylnego trójkąta oraz ciaśniejszą geometrię. Dlaczego?otrzymać więcej wybuchowej mocy i bardziej intuicyjne sterowanie. Całość została zaprojektowana z myślą o napędzie z jedną tarczą, który pozwala zwiększyć dolne rury tylnego trójkąta, zwiększając sztywność i polepszając przeniesienie napędu na tylną oś. Na dodatek, widelec i tylny amortyzator wyposażyliśmy w technikę Brain. Co to takiego? To inteligentny system, który odróżnia siłę nacisku na pedały od sił pochodzących z podłoża, nie uginając się podczas pedałowania,skrupulatnie niwelując nierówności terenu. Z osprzętem SRAM z jedną tarczą, hamulcami Shimano i kołami Roval nic nie stoi na drodze ku prędkości.

  • Łącząc ramę z włókna węglowego FACT 9m z tylnym trójkątem ze stopu M5 i geometrią World Cup XC 29 chcieliśmy ograniczyć masę i zmniejszyć kąty łączenia rur, aby Epic jechał jeszcze szybciej i lepiej prowadził się w zakrętach.
  • Widelec RockShox SID Brain 29 daje 100 mm wydajnego skoku. Technika Brain odróżnia nacisk na pedały od wybojów, eliminując straty mocy na skutek pracy zawieszenia, a zawór Brain Fade reguluje przepływ oleju podczas jazdy po równej nawierzchni.
  • Tylna przerzutka SRAM X1 to duży zakres przełożeń i precyzyjne działanie.

Najpopularniejsze produkty w kategorii: Pozostałe rowery